Sizce güzellik algısı nerede başlar...

Gelin birlikte konuşalım , sizin için en güzeli birlikte bulalım

1978 yılında İzmir'in Torbalı ilçesinde mozaik fabrikasını kurarak sektöre ilk adımımızı attık. 20 senelik süre içerisinde İzmir, Muğla, Aydın, Kuşadası, Çeşme, Bodrum, Marmaris ,Söke başta olmak üzere Ege'nin birçok yerleşim yerine hizmet vererek sektörde kendimizi kanıtladık. 90'lı yılların ilk yarısından itibaren mermer sektörüne girerek Alman firma Lulay Mermer ile birlikte mermer imalatı yaptık. YILDAŞ Ltd. Şti. olarak 1998'den sonra yeni atılımlarla kurumsallaşma konusunda ilk adımları attık. 1998'de YILDAŞ Ltd. Şirketimiz faaliyet alanlarını genişleterek İNŞAAT ve EMLAK sektörlerinde de hizmet vermeye başladı.


YILDAŞ, geçmişten bugüne kadar geçen süre zarfında ülke ekonomisini derinden etkileyen Türkiye merkezli 1994-2000-2001 ekonomik krizlerine ve etkileri 2008'de başlayarak devam eden global ekonomik krize rağmen itibarını ve güvenini kaybetmeden istikrarlı büyüyüşüne emin adımlarla devam etmektedir.Şu anda YILDAŞ, Mühendislik - İç Mimarlık, Emlak ve Mermercilik sektörlerinde müşterilerinin beklentilerine en iyi ve en doğru çözümlerle hizmet etmektedir.YILDAŞ, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi koruyarak, Geçmişteki tecrübesini, gelişen global teknolojik gelişmelerle birleştirerek hizmet etmeye devam edecektir.


Müşteri memnuniyetini kendimize her işte başarı noktası kabul ederek sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek, YILDAŞ'ın kuruluşundan bu yana misyonu olmuştur ve bundan sonrada olacaktır.YILDAŞ, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit edip, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak amacındadır. Müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak şirketimizin güvencesi olmuştur.

Ekibimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çok çalışıyor...